PIERWSZE UBRANIA

Nasza historia właściwie sięga roku 2005 przy okazji powstania bydgoskiego Studio Fuzja. Początkowo tworzyliśmy ubrania sygnowane marką studia by z czasem zrealizować zupełnie osobny byt cały czas ściśle związany z bydgoskim podziemiem. Od początku ubrania szyliśmy w Polsce osiągając dzięki temu wysoką jakość. Przez wiele lat zrealizowaliśmy wiele mniejszych lub większych dropów dzieląc się z Wami ubraniami, które cały czas żyją w świadomości wielu osób. Nigdy nie nastawialiśmy się na zysk, oprócz produkcji ubrań czynnie braliśmy udział w tworzeniu kultury hiphopowej poprzez produkcję teledysków, eventów, graffiti czy projektowaniu okładek płyt. Istotą naszych działań zawsze była chęć tworzenia, jednoczenia ludzi. Potrzeba tworzenia jest w każdym z nas, dzięki czemu wzajemnie sobie pomagając osiągamy więcej.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy współpracować z utalentowanymi ludźmi takimi jak: Mateusz WLK Wolski, Adam Walas, HOTS PUF, Dominik Robak, True Bob, Paweł SWAG Orzeł, Dominik Robakowski oraz Spot. Dzięki Nim udało się wizualnie przygotować rzeczy wyjątkowe pod względem jakościowym.

W roku 2013 wykonaliśmy również nasze pierwsze snapbacki. Powstało kilka sztuk z haftem 3D, prosta typografia na froncie czapki w kolorze białym.

Zdjęcia: Rafał Sass, True Bob, Jarek Magiera, Cannybiz, Spot;

Model: Tata Kres, Majas, Jointy&Croissanty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *